خودروبر قزوین

خودروبر قزوین


خودروبر قزوین – حمل خودرو قزوین – امداد خودرو قزوین

کاربرد دیگر خودروسوارها حمل تجهیزات و ماشین آلات صنعتی و کشاورزی است. به دلیل وزن و جثه این ادوات، تنها روش جابجایی و انتقال آنها به مکان مورد نظر، استفاده از خودروبر قزوین است. حتما برخی از ماشین آلات کشاورزی یا صنعتی را مشاهه نموده اید که به دلیل طراحی خاصی که متناسب با کاربردشان است امکان تردد در جاده‌ ها را ندارند. به همین علت خودروبرها در این شرایط خیلی مفید خواهند بود.‌

انواع خودروبر البرز

همانگونه که بیان شد خودروبرها با توجه به کاربردشان انواع مختلفی دارند که در ادامه بیان خواهیم نمود:

خودروبرهای تکی قزوین

در این نوع از خودروبرها امکان حمل فقط یک خودرو وجود دارد و از آن ها معمولا برای مواردی که فقط یک خودرو دچار نقص فنی یا سانحه شده باشد به کار می رود. این  نوع از خودروسوارها معمولا برای حمل خودرو در مسافت های میان شهری و کوتاه به کار می رود. به این نوع از خودروبر ها، خودروبر کامیونت قزوین هم گفته می شود. و علت این نامگذاری به این علت است که معمولا به پشت کامیونت بسته می‌ شود.

حمل خودروهای لوکس و صفر

با توجه به افزایش تولید خودرو و انتقال آن به دیگر نقاط کشور، نیاز به خودروبر برای تحویل خودروهای صفر به دست مشتریان یک نیاز روز افزون می‌ باشد. کاربرد دیگر خودروسوار، حمل ماشین‌های لوکس و خاصی است که اجازه تردد در سطح جاده‌ های شهری را ندارند. در این شرایط خودروبر قزوین بهترین گزینه برای انتقال خودرو به مکان مورد است.

 

مواقع نیاز به خودروبر البرز

همگی ما نیز می دانیم، سلامت و کارکرد اتومبیل ها تضمین شده نیست و ممکن است هر لحظه دچار مشکل شود. البته این خرابی ها در اتومبیل فردی که به کارکرد درست اتومبیلش اهمیت بسیار می دهد. و همواره آن را چک می نماید کم تر پیش می آیند. ولی اگر جزء افرادی هستیم که تنها میتوانیم با اتومبیل خود رانندگی نماییم، حتما نیاز به نهادی داریم که وقتی در راه ماندیم به کمک ما بیاید.

اگر بپرسید در چه مواقعی نیاز به امداد رسانی احساس می گردد، ما به شما می گوییم که مشکلات گوناگونی ممکن است موجب این درخواست کمک بشوند. از ساده ترین و محتمل ترین مشکل می توان به پنچر شدن ماشین اشاره کرد که تنها احتیاج به پنچر گیری دارد

و از پیچیده ترین و مهم ترین مشکل می توان از حادث شدن تصادف جاده ای و نیاز به کمک نام برد. انواع مختلفی از مسائل و مشکلات می توانند مانع ادامه رانندگی ما در جاده ها بشوند. حتی با تمام کردن سوخت و نرسیدن به پمپ سوخت رسانی بعدی!

خودروبر البرز
خودروبر البرز

خودروبر قزوین

امداد جاده ای خودرو در سرتاسر کشور حضور دارد. به علت اهمیت بالای امداد خودرو جاده ای، کلیه ی خودروبر ها نیازمند این می باشند که به طور کامل مجهز باشند. همچنین امداد های جاده ای نیاز دارند تا به منطقه خود از لحاظ جغرافیایی مسلط باشند و همینطور بتوانند در سریع ترین زمان ممکن خود را به محل مورد نظر برسانند.

شماره تماس سایر استان ها

نام استان تلفن نام استان تلفن
آذربایجان شرقی ۰۴۱۹۱۰۱۰۳۸۹ سیستان و بلوچستان ۰۵۴۹۱۰۱۰۳۸۹
لرستان ۰۶۶۹۱۰۱۰۳۸۹ کرمانشاه ۰۸۳۹۱۰۱۰۳۸۹
اردبیل ۰۴۵۹۱۰۱۰۳۸۹ یزد ۰۳۵۹۱۰۱۰۳۸۹
اصفهان ۰۳۱۹۱۰۱۰۳۸۹ شیراز ۰۷۱۹۱۰۱۰۳۸۹
البرز ۰۲۶۰۹۱۰۱۰۳۸۹ قم ۰۲۵۹۱۰۱۰۳۸۹
ایلام ۰۸۴۹۱۰۱۰۳۸۹ اراک ۰۳۴۹۱۰۱۰۳۸۹
بوشهر ۰۷۷۹۱۰۱۰۳۸۹ گلستان ۰۱۷۹۱۰۱۰۳۸۹
آذربایجان غربی ۰۴۴۹۱۰۱۰۳۸۹ کهگیلویه و بویراحمد ۰۷۴۹۱۰۱۰۳۸۹
چهارمحال و بختیاری ۰۳۸۹۱۰۱۰۳۸۹ گیلان ۰۱۳۹۱۰۱۰۳۸۹
خراسان جنوبی ۰۵۶۹۱۰۱۰۳۸۹ کردستان ۰۸۷۹۱۰۱۰۳۸۹
خراسان رضوی ۰۵۱۹۱۰۱۰۳۸۹ مازندران ۰۱۱۹۱۰۱۰۳۸۹
خراسان شمالی ۰۵۸۹۱۰۱۰۳۸۹ مرکزی ۰۸۶۹۱۰۱۰۳۸۹
خوزستان ۰۶۱۹۱۰۱۰۳۸۹ هرمزگان ۰۷۶۹۱۰۱۰۳۸۹
زنجان ۰۲۴۹۱۰۱۰۳۸۹ همدان ۰۸۱۹۱۰۱۰۳۸۹
سنندج ۰۲۳۹۱۰۱۰۳۸۹ فارس ۰۷۱۹۱۰۱۰۳۸۹

خدمات امداد جاده ای

خودروبر قزوین در اثر تقاضایی که برای حل مشکل ها از طرف شهروندان به وجود آمده بود، تاسیس شده و عرضه گردید. این یک نهاد خدمت رسانی می باشد و از لحاظ اقتصادی فعالیت آن در دسته مشاغل خدماتی قرار می گیرد. در صورت بروز هر گونه مشکلی برای خودرو شما در قزوین، میتوانید با این ساز و کار ها تماس حاصل نمایید. امداد خودرو ها بسته به نوع مدیریت و خدماتشان، میتوانند فعالیت های متنوعی داشته باشند. در صورت اتمام سوخت، سوخت رسانی از فعالیتها و خدمات آنها است. اگر باتری از کار بیفتد، باتری به باتری و در صورت خرابی لاستیک ها، پنچر گیری امری متداول است که این نهاد ها انجام می دهند. همچنین عوض نمودن سیم کلاج، بررسی موتور و … بوسیله امداد گران انجام می گیرد.
در صورتی که کاری از دست امدادگر که فردی متخصص و دارای قابلیتهای جسمانی و ذهنی خوب است بر نمی آید، خدمت دیگر خودروبر قزوین یدک کشی است که با بکسل کردن خودرو و یا راههای دیگر قابل اجرا است. این گونه با توجه به مشکل خودرو آن را به تعمیرگاه تخصصی و یا یک پارکینگ برای نگهداری انتقال می دهند.

شماره تماس خودروبر قزوین:

خدمات ارائه شده در امداد خودرو البرز

امداد خودرو البرز خدمات زیر را به شما عزیزان ارائه میدهد:

  • حمل خودرو به تعمیرگاه مجاز مرکزی در داخل شهر
  • حمل خودرو در جاده های کشور به نزدیکترین شهر برای تعمیر تخصصی
  • ارائه باطری اورجینال با توجه به نوع خودرو
خودروبر البرز
خودروبر البرز

خدمات قابل ارائه امداد جاده ای در محل

  • تعمیر خودرو و در صورت نیاز تعویض قطعات اورجینال
  • آپاراتی سیار و پنچرگیری در محل
  • باطری به باطری سیار
  • تعویض لنت و دیسک و صفحه
  • خدمات تعویض روغن در محل
  • خدمات برق خودرو در محل
  • تست فیوز

Qazvin Car Relief Services

emdad khodro Qazvin

emdad khodro Qazvin

khodrobar Qazvin

yadak kesh Qazvin

hamle khodro Qazvin

khodrobar Qazvin  urmia

khodrobar Qazvin

emdad khodro from east of Qazvin to urmia

car transfer from east azerbaijan to Qazvin

emdad khodro from Qazvin to Qazvin, pardis, rey, firoozkooh, damavand

مکان خودروبر قزوین در روی نقشه گوگل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *